نیک آیدی
نیک آیدی

کلید واژه مورد جستجو را وارد نمایید

دسته بندی ها
فهرست موضوعات
چاپ

کیف پول

کیف پول

با کلیک برروی گزینه کیف پول صفحه ای برای شما نمایش داده می شود که در آن علاوه بر موجودی فعلی کیف پول و مختصری از گزارش تراکنش های انجام شده شاهد نمایش سه کلید تحت عناوین افزایش موجودی ، انتقال موجودی ، تراکنش ها خواهید بود.

مطابق تصویر زیر با کلیک برروی گزینه افزایش موجودی و وارد نمودن مبلغ دلخواه ، به درگاه سایت هدایت شده و می توانید کیف پول آنلاین خود را شارژ و در پرداخت های آینده از آن استفاده نمایید.

مطابق تصویر زیر با کلیک برروی گزینه انتقال موجودی وارد بخش جدید خواهید شد که در این بخش با تکمیل نموده موارد خواسته شده تمام یا بخشی از موجودی کیف پول آنلاین خود را به کاربر دیگر منتقل نمایید.
الف : وارد نمودن ایمیل شخص دریافت کننده (شما می توانید با وارد کردن چند حرف ابتدایی ایمیل دریافت کنند فهرست ایمیل های همانند وی را مشاهده و از بین آنان مخاطب خود را شناسایی و انتخاب نمایید).
ب : مقدار ، وارد نمودن مبلغ مورد نظر بر اساس میزان موجودی.
ج : عنوان انتقال ، توضیح مختصری در مورد علت انتقال (متن مورد نظر در پنل کاربر به مخاطب نمایش داده خواهد شد).

الف : از موجودی کیف پول خود می توانید در پرداخت ها هزینه ها مانند ارتقاء آگهی ها و غیره استفاده نمایید.
ب : در همه حال می توانید کیف پول خود را از طریق درگاه های سایت شارژ نمایید.
ج : در زمان عدم تایید آگهی هایی که دارای پرداخت می باشند مبلغ پرداختی به کیف پول شما منتقل خواهد شد.
د : امکان برداشت از موجودی کیف پول توسط ارسال تیکت به پشتیبانی مالی سایت .

با کلیک برروی گزینه گزارش ها با صفحه ای به صورت زیر روبرو خواهید شد که تمامی تراکنش های انجام شده را به همراه جزئیات مربوطه مشاهده می نمایید.

نمایش پروفایل

با کلیک برروی گزینه پروفایل وارد صفحه ای به صورت زیر می شوید که در آن لینک اشتراک گذاری کاربر ، شماره تماس ، تصویر پروفایل ، آدرس ایمیل و توضیحات مربوطه به حساب کاربری کاربر در آن مشاهده می شود همچنین درصورتی که کاربر در سایت آگهی ارسال نموده باشد آگهی تمامی آگهی های مربوط به وی نیز در این صفحه نمایش داده می شود صفحه مورد نظر توسط کاربران دیگر قابل نمایش است.

اطلاعات کاربری

مطابق تصویر زیر با کلیک برروی گزینه اطلاعات کاربر وارد صفحه ای می شوید که می توانید تمامی مشخصات خود را ویزایش نمایید.

فهرست داخلی مقاله