نیک آیدی
نیک آیدی

قوانین و مقررات
در تاریخ یکم آذرماه 1402
این سایت با نام نیک آیدی و تحت دامین زیر
Nicid.ir
فعالیت خود را در زمینه ایجاد بستر های ارتباطی فی مابین خریداران و فروشندگاه در حوزه آیدی ها و اکانت های شبکه های فضار مجازی آغاز نموده
استفاده از کلیه خدمات و قابلیت های این مجموعه نیازمند ایجاد حساب کاربری و ورود به پنل کاربر می باشد بنابر این با توجه به توضیحات ذکر شده رعایت کلیه قوانین و مقررات این سایت برای استفاده از امکان آن الزامی است

قوانین عمومی
ماده 1: سایت نیک آیدی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد بنابر این رعایت قوانین مورد اشاره در تمامی بخش های این سایت ساری و جاری است.
ماده 2: با توجه به رعایت اصول اجتماعی هتک حرمت و توهین به هر قومیت ، ملیت و یا لهجه و زبانی در این سایت ممنوع می باشد و در صورت مشاهده حساب کاربر مورد نظر مسدود می گردد.
ماده 3: کلیه کاربران در کلیه محیط های ارتباطی سایت شامل وبلاگ ها ، آگهی ها و غیره ملزم به رعایت احترام و رعابت حقوق متقابل شهروندی می باشند و مسئولین پشتیبانی سایت در تمامی شرایط در صورت مشاهده تخطی از این اصل و یا دریافت گزارش دسترسی کاربر مورد نظر مسدود می نمایند.
ماده 4 : با توجه به استانداردهای جاری و به منظور ارائه خدمات و سرویس های مناسب تر، سایت نیک آیدی در برخی موارد نیازمند دریافت اطلاعات ارتباطی از کاربر در قالب کوکی های مختلف می باشد که ارزش این اطلاعات تنها در محدوده ذکر شده دارای اعتبار خواهد بود با وجود این سایت نیک آیدی اعلام می دارد کلیه اطلاعات ارتباطی کاربران نزد سرورهای سایت محفوظ خواهند ماند.
ماده 5 : انتشار هر گونه اسپم ، ویروس و نرم افزار های مخرب به مجموعه ممنوع می باشد و در صورت مشاهده حساب کاربری مسدود خواهد شد.
ماده 6 : تمامی مدیران و ناظرین منصوب ، دسترسی های لازم برای ویرایش و یا حذف مطالب بخش های مختلف و یا محدود نمودن کاربران خاطی را در اختیار دارند و از این جهت برای انجام وظایف مدیریتی ملزم به توضیح و یا تشریح علل آن به کاربران نخواهند بود.
ماده 7 : ارائه دهندگان مطالب و آگهی ها شخصا مسئول مطالب منتشره می باشند بنابر این مدیراننیک آیدی در این خصوص تنها نقش نظارتی را بر عهده خواهند داشت.

قوانین هویتی
ماده 1: با توجه به اینکه موضوع سایت نیک آیدی به نوعی در ارتباط با بازارهای مالی است بنابر این تنها افرادی که دارای سن قانونی 18 سال تمام به بالا باشند می توانند در سایت ثبت نام نمایند و از خدمات آن استفاده نمایند.
ماده 2: با توجه به مجازی بودن فضای خدماتی و مستندات مورد استفاده در این فضا سایت نیک آیدی هویت هیچیک از کاربران حاضر را به عنوان هویت قطعی افراد تایید نمی کند و از این بابت هیچگونه مسئولیتی بر عهده سایت نخواهد بود.
ماده 3: سایت نیک آیدی در هیچ شرایطی اقدام به معرفی و یا تاکید افراد برای ارتباط فی مابین فروشنده (سرویس دهنده ) با خریداران (سرویس گیرندگان) نخواهد داشت لذا لازم است کاربران دقت کافی و وافی را در این خصوص داشته باشند.

قوانین استفاده از امکانات
ماده 1: در بخش آگهی ها سایت نیک آیدی تنها وظیفه فراهم آوردن بستر مناسب برای ابزارهای فروش مجازی می باشد لذا محصولات ارائه شده در این بخش و یا فروشندگان محصولات مورد نظر جزئی از این بازارچه بوده و سایت نیک آیدی معرف هیچیک از محصولات و یا فروشندگان آن نخواهد بود از این رو کیفیت محصولات ارائه شده نیز خارج از حیطه مسئولیت پذیری سایت می باشد.
ماده 3 : کلیه محصولات و خدمات ارائه شده از جانب افراد دارای کیفیت های متفاوت ضعیف یا قوی ، صحیح و یا غیر صحیح می باشند و سایت نیک آیدی هیچگونه توصیه و یا مسئولیتی در قبال انتخاب محصولات ، خدمات و یا اشخاص نخواهد داشت.

در این مجموعه سعی شده تمامی قوانین و اصول کاربری رعایت و اجرا شود با وجود این در همه حال آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم
ایمیل مدیریت سایت
[email protected]